شرکت نهال تجارت فردا

امروز چهارشنبه ۱۷ آذر ماه ۱۴۰۰

 فروش : 02144668931

  • شرکت نهال تجارت فردا
            

 

نهال تجارت فردا با هدف ارائه کالاها و تجهیزات ایمنی پرسنلی مطرح اروپایی و آسیایی به مشتریان ایرانی تاسیس شد و گام های خود را در این مسیر آمیخته به استانداردها  و معیارهای پذیرش معتبر نمود . امروز با بهره مندی از تجارب ارزنده نیروی انسانی متخصص خود  ,  مسیر دستیابی به بازارهای هدف را ارتقاء داده و با بسیاری از مشتریان کسب و کار بزرگ و کوچک ارتباط کاری دارد و یکی از شرکتهای خصوصی معتبر در امر تامین تجهیزات ایمنی پرسنلی می باشد .

    
             

نهال تجارت فردا با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌‌ی فناوری اطلاعات ، می‌کوشد ایمنی مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد. تجربه‌ چند ساله‌ی ما در زمینه‌‌ی ایمنی، مسیر پیشرفت‌مان را هموار کرده است.

      

 

 

     

 

نیروی انسانی متخصص، مهم‌ترین سرمایه‌ هر سازمان است. آن‌چه نهال تحارت فردا را در اوج نشانده، نیروی انسانی توانمند و متخصصی است که بر پایه‌ نیازهای بازار، در محیطی دانش‌محور و دوستانه، به دنبال ارائه‌ بهترین راهکارها، محصولات و خدمات به مشتریان هستند.

 

 برخی شرکت‌ها با قوانین اداره می‌شوند، برخی با سلسله مراتب، اما نهال تحارت فردا، با ارزش‌ها پیش می‌رود. ارزش‌هایی ساده اما بنیادین و اثربخش که سعی داریم آن‌ها را با سهامداران، کارمندان و مشتریان خود به اشتراک بگذاریم. این ارزش‌ها در تمام ارتباطات متقابل‌مان هدایتگر ماست.

 

نهال تجارت فردا شرکتی بزرگ و تأثیرگذار در زمنیه تجهیزات ایمنی ایران است. باور داریم نسبت به منابعی که جامعه در اختیار ما قرار داده است، مسئولیم. از این رو ما، اعضای خانواده نهال تجارت فردا ، همواره تلاش می‌کنیم با فعالیت‌هایی کوچک اما مؤثر گامی برداشته و نسبت به مردم و جامعه‌ی خود ادای دین کنیم.

هیئت مدیره و مدیرعامل نهال تجارت

 

 

 

نهال تجارت

سرویس ها

  • محصولات ایمنی
  • تامین قطعات
  •  فناوری اطلاعات

راه کار ها

  • کارخانه ها و کارگاه ها
  • مشاوره سازمان ها
  • آموزش سازمان ها

خبرنامه الکترونیک

در خبرنامه نهال تجارت فردا عضو شوید